Szanowni Państwo!

W imieniu dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego Nr 2                      z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie składamy serdeczne podziękowania   za udział w akcji „1% podatku na rzecz naszego przedszkola”.

Za rok podatkowy 2017  w ramach odpisu 1%   otrzymaliśmy kwotę 1 097,0 zł.

Niestety w ciągu trzech lat nie udało nam się zebrać wystarczającej kwoty na planowany przez nas zakup zestawu interaktywnego (w skład którego wchodzi m.in.  tzw. tablica multimedialna). Dysponując kwotą za odpisy 1% za rok podatkowy 2015, 2016 i 2017 (odpowiednio: 2 250,3 zł, 2110,3 zł i 1 097,0 zł) w wysokości 5 457,6 zł zakupiliśmy na potrzeby naszych dzieci:

• Suchy basen z piłkami,
  • Parawan wysoki – Teatrzyk – 2 szt.,
  • Torbę z pacynkami na rękę,
  • Kącik Dzień i Noc,
  • Materacyki składane kolorowe – 7 szt.,
  • Chusty – 10 szt.,
  • Marakasy jajka – 2szt.

Jak co roku liczymy na kolejne Państwa odpisy 1 %  podatku na rzecz naszego przedszkola. Wystarczy w formularzu PIT podać:

• numer wpisu do KRS (KRS 0000052078),
  • przekazywaną kwotę (w polu Wnioskowana kwota należy wpisać nie więcej niż 1 % należnego podatku po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Obliczanie 1% nie jest trudne – podatek należny fiskusowi należy podzielić przez 100),
  • i cel (dla Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie),

a 1 % podatku zostanie przekazany naszej placówce.

Wszystkim zainteresowanym i wspierającym naszych przedszkolaków               serdecznie dziękujemy!