CHOINKA DOBRA I DZIECIĘCYCH MARZEŃ

Drodzy Przyjaciele Niebieskiego Misia!

WŁAŚNIE RUSZYLIŚMY W NASZYM PRZEDSZKOLU Z PRZEPIĘKNĄ AKCJĄ „CHOINKA DOBRA I DZIECIĘCYCH MARZEŃ” 😊
,w której zbieramy produkty spożywcze, higieniczne i środki czystości, oraz spełniamy marzenia od Mikołaja wspaniałych dzieciaków mieszkających w zaprzyjaźnionym z nami RODZINNYM DOMU DZIECKA „DAR SERCA” PRZY UL. LEŚNEJ W SKAWINIE.

Na czym polega AKCJA?

– 13- 20 GRUDNIA w przedszkolnej szatni stanie CHOINKA z bombkami w kolorach złotym i czerwonym- na złotych wypisane są marzenia dzieci, na czerwonych produkty, których potrzebują

– Wybieramy którąś z bombek (można oczywiście więcej niż 1 ) z czymś, co chcemy kupić
dla dzieci i zaznaczamy pieczątką na liście znajdującej się na biurku na portierni

– Bombkę zabieramy do domu. Kupujemy wybraną rzecz. Można ją oczywiście kupić wspólnie z kimś, zachęcić bliskich.

– Zakupioną rzecz przynosimy do poniedziałku 20.12 do przedszkola i wkładamy pod tę samą choinkę, z której ściągnęliśmy bombkę.

Zachęcamy do zaangażowania i pamiętajmy, że razem możemy zdziałać wiele !