Szanowni Państwo

Uprzejmie przypominamy, o stosowanie się do obowiązujących na terenie przedszkola procedur w trakcie przyprowadzania i odbierania dzieci.

Rodzic przyprowadza i odbiera dziecko z sali przedszkolnej, zgłaszając ten fakt nauczycielowi. Z uwagi na bezpieczeństwo  nie mogę się one samodzielnie poruszać po przedszkolu.Pamiętajmy o odbiciu karty dziecka. Karty pozostają w przedszkolu na wieszaku.

Najpóźniej przyprowadzamy dziecko do przedszkola o godzinie 8.30 – pozwoli to na spokojnie celebrowanie śniadania przez Państwa pociechy.
Każdorazowo spóźnienie się dziecka do przedszkola i jego nieobecność należy zgłosić telefonicznie.

W godzinach 12.00-12.30 najmłodsze grupy tj. I, II, IV, V, A1 i A2 spożywają obiad pozwólmy im na spokojne spożycie posiłku.

w godzinach 12.30-13.00  obiad celebrują grupy starsze tj. III, VI i A3.

W związku z tym przedszkole zostanie ponownie otwarte o godzinie 12.15. Rodzice zgodnie z procedurami nie mogą przebywać na terenie przedszkola i oczekiwać na dziecko w szatni lub korytarzu.

W godzinach 14.20-14.30 przewidziany jest dla dzieci podwieczorek. Nauczeni kilkuletnim doświadczeniem prosimy Rodziców by tak zaplanowali odbiór dzieci z przedszkola by mogły one spokojnie go zjeść.

Życzymy bezpiecznego i pełnego atrakcji nowego roku szkolnego 2021/2022 r.

 

 

Skomentuj

Twój e-mail nie będzie publikowany