Szanowni Państwo

Wszyscy zmagamy się z trudnym czasem izolacji spowodowanej epidemią. Czas ten wydłuża się. Taka sytuacja może mieć niekorzystny wpływ na naszą psychikę oraz psychikę dzieci. Odnalezienie się  w tej nowej dla nas wszystkich rzeczywistości może powodować różne stany lękowe, dyskomfort psychiczny a nawet fizyczny. Może zajść potrzeba skorzystania ze wsparcia psychologiczno-pedagogicznego. Do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy przedszkola w tym psycholog.

Uprzejmie informujemy, że Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna  w Skawinie

służy obecnie pomocą telefoniczną i  gotowością do spotkań za pomocą aplikacji   i komunikatorów internetowych oferują : rozmowy wspierające, rozmowy minimalizujące lęk i stres,
rozmowy ułatwiające odreagowanie trudnych emocji i łagodzenie konfliktów.

Również Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie, odbywa porady i konsultacje telefoniczne- więcej informacji na stronie internetowej CWR.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi zamieszczonymi na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia.