Wizyta św. Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci w dni w roku.

Dzieci już w ostatnich dniach listopada z wielkim zaangażowaniem uczyły się piosenek, wierszy, przygotowywały inscenizacje muzyczne na spotkanie ze św. Mikołajem.
Dla grup został zorganizowany konkurs plastyczny  „Portret św. Mikołaja”.  Powstały piękne prace! Każda inna i wyjątkowa!

6 grudnia dzieci od samego rana nasłuchiwały dzwoneczków św. Mikołaja. Zobaczyły go jak przechodzi przez przedszkolny ogród z workiem pełnym prezentów. Mikołaj odwiedził wszystkie grupy, wręczając każdemu przedszkolakowi prezent.

Serdecznie dziękujemy Podkrakowskiej Izbie Gospodarczej, która wraz z Gminą Skawina ufundowała słodkie upominki dla każdego dziecka, a także nagrody dla każdej z grup za udział w konkursie plastycznym oraz specjalną niespodziankę dla dzieci –  dostęp do nagrania Przedstawienia teatralnego o św Mikołaju.

Dziękujemy również Radzie Rodziców za zakup i przygotowanie prezentów zarówno tych indywidualnych jak i grupowych oraz wszystkim osobom, które sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy, pełen radości i wrażeń.