Szanowni Państwo!

W tym roku po raz dziesiąty dzieci z naszego przedszkola otrzymały od Państwa wsparcie  w ramach odpisu 1% podatku.

Za rok podatkowy 2019  przekazano nam 2462,40 zł.

W imieniu dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim osobom, które przekazały nam swój 1 %.

Jak co roku, kierując się potrzebami naszych dzieci, część pieniędzy (1359 zł) przeznaczyliśmy na zakup programu Boardmaker.

Boardmaker to program wspierający komunikację alternatywną, przeznaczony do tworzenia tablic komunikacyjnych, nakładek, kart pracy, planów dnia.
Jest to doskonałe narzędzie wspomagające proces komunikacji osób niemówiących, a także naukę języka osób w każdym wieku, naukę czytania i pisania. Umożliwia on tworzenie książek komunikacyjnych, wspomaga doskonalenie umiejętności posługiwania się symbolami.

Z wydaniem pozostałej kwoty (1103,40 zł) postanowiliśmy się wstrzymać do następnego roku, licząc jak zawsze na Państwa wsparcie przy dokonywaniu kolejnych odpisów.

Wystarczy w formularzu PIT podać:

• numer wpisu do KRS (KRS 0000052078),
  • przekazywaną kwotę (w polu Wnioskowana kwota należy wpisać nie więcej niż 1 % należnego podatku po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Obliczanie 1% nie jest trudne – podatek należny fiskusowi należy podzielić przez 100),
  • i koniecznie cel (dla Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie),a 1 % podatku zostanie przekazany naszej placówce.

Państwa przychylność wspomaga nasze wysiłki w zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków rozwoju.

Wszystkim zainteresowanym i wspierającym naszych przedszkolaków  serdecznie dziękujemy!