Szanowni Państwo

Z uwagi na wejście naszego Miasta i Gminy w strefę czerwoną, zarządzeniem Dyrektora wprowadza się obostrzenie dotyczące wchodzenia rodziców na teren przedszkola.

Od dnia 19.10.20 do odwołania rodzice/ opiekunowie prawni nie wchodzą do budynku. Dopuszcza się wejście rodziców dzieci z niepełnosprawnością po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Dyrektorem przedszkola.

Dzieci tak jak miało to miejsce w miesiącach wiosennych będą przekazywane pracownikowi przedszkola w przedsionku budynku, rodzic pozostaje na zewnątrz. Ta sama procedura obowiązuje również podczas odbioru dziecka z przedszkola. Opiekun żegna się z dzieckiem na „ Uśmiechniętej buzi”.

Pomiędzy godzinami 7.30 a 8.30 oraz 14.30-15.30 obserwuje się największe natężenie przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola. Prosimy wtedy opiekunów prawnych o większą uważność i ostrożność, zachowanie dystansu społecznego pomiędzy sobą do 2 m oraz wykazanie się cierpliwością.

Organizacja przedszkola wymaga obecności pań z obsługi   podczas posiłków na salach, dlatego też dzieci, które odbierane są po posiłkach prosimy by rodzice odbierali je z 20 min opóźnieniem od momentu rozpoczęcia posiłku- obiad.

Podwieczorek spożywany jest przez dzieci o godzinie 14.30 – prosimy by najwcześniej dzieci były odebrane o godzinie 14.45

Unikniemy w ten sposób wydłużonego oczekiwania na dziecko.

Skomentuj

Twój e-mail nie będzie publikowany