XXVI Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego – Skawina 2017

Przepiękny majowy dzień, pełen prawdziwego słońca towarzyszył alegorycznej opowieści o słońcu, które pewnego dnia zniknęło. Grupa zaradnych ufoludków uruchomiła Fabrykę Światła w kosmicznej przestrzeni, a międzyplanetarny pojazd dostarczył potrzebne zapasy światła i dobrej energii, dzięki czemu nasza planeta znów ożyła wśród słonecznych promieni – takie mniej więcej przesłanie płynęło z opowieści muzyczno – ruchowej zaprezentowanej przez nasze dzieci z formacji „Przedszkolaki z naszej paki” podczas tegorocznego Przeglądu. Impreza co roku łączy małych i dużych  oraz pokazuje, że muzyka, śpiew i taniec to doskonały sposób na przełamywanie ograniczeń i barier. Publiczność  była zauroczona pięknymi strojami i nieziemskim występem naszych przedszkolaków. Wielkie brawa dla dzieci oraz dla naszych nauczycielek, które przygotowały scenariusz, scenografię, stroje oraz dzieci do tej prezentacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z Hali Widowiskowo-Sportowej

Misja w Kosmosie