Szanowni Państwo,

W związku z planowanym w miesiącach wakacyjnych remontem budynku Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie, Dyrektor Przedszkola informuje, że Przedszkole w lipcu i sierpniu 2022 r. będzie zamknięte.

Podjęta inwestycja jest niezbędna i ma na celu, skuteczne zabezpieczenie fundamentów budynku i odprowadzenie nadmiaru wody deszczowej, a tym samym ochronę przed niszczeniem podziemnych części budynku. Ze względu na zakres dokonywanych prac nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpiecznych i higienicznych warunków dla przebywających
w tym czasie na terenie Przedszkola dzieci.

Decyzja ta została podjęta po konsultacjach z Organem Prowadzącym odpowiedzialnym za organizację remontu. Termin pracy inwestycyjnych został wybrany celowo tak, aby jak najmniej zakłócić przebieg zajęć wychowawczo – dydaktycznych i terapii. Mamy świadomość, że jest to dla Państwa utrudnienie wiążące się z organizacją opieki nad dziećmi w tym okresie. Jednakże bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejszym priorytetem dlatego liczymy na Państwa zrozumienie.