Szanowni Państwo,

Dnia 1 września 2023 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole otwarte jest od godziny 6.30 do godziny 16.30. Dziecko do przedszkola przyprowadzamy i odbieramy według zadeklarowanych godzin.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w podpisane obuwie zamienne, odzież na przebranie. Dzieci młodsze wyprawka do popołudniowej drzemki.

Przypominamy, że o godzinie 8.30 rozpoczyna się śniadanie. Pozwólmy dzieciom na jego spokojne celebrowanie.

Obiad jest również posiłkiem, którego celebracja jest bardzo ważna. Prosimy najwcześniej po dzieci odbierane po obiedzie przychodzić o godzinie 12.20 – budynek przedszkola nie zostanie wcześniej otwarty – pracownicy pełniący swoje obowiązki na szatni, mają również inne zadania do realizacji.

Przypominamy również, że o godzinie 14.20-14.30 serwowany jest podwieczorek, rodzice, którzy chcą odebrać dzieci po nim przypominamy, że budynek przedszkola zostanie otwarty  najwcześniej 14.20.

Pierwsze zebranie organizacyjne z rodzicami przewidziane jest na dzień 7 września 2023 godzina 16.30.

Życzymy bezpiecznego nowego roku.