Szanowni Państwo!

Jak co roku, już od dwunastu lat, składamy serdeczne podziękowania  w imieniu swoim i dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego Nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi    i Specjalnymi w Skawinie za przekazanie nam 1 % podatku.

Udział w tej akcji jest możliwy dzięki  współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole „Małopolska” w Krakowie (www.spsm.edu.pl).

 Za rok podatkowy 2021  w ramach odpisu 1%  otrzymaliśmy od Państwa kwotę 3112,56 zł.  

Dzięki tym pieniądzom mogliśmy w tym roku zrobić dzieciom niespodziankę już 6 grudnia, ponieważ zakupiliśmy strój św.Mikołaja.

Pozostałą kwotę przeznaczyliśmy na zakup materiałów, które stanowić będą dekorację na przygotowywane przez dzieci występy.

Część z tych występów na pewno zostanie uświetniona grą naszych przedszkolaków na dzwonkach, które powiększyły posiadany przez nas zestaw instrumentów.

 

Państwa przychylność wspomaga nasze wysiłki w zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków ich pobytu w przedszkolu oraz rozwoju.

Liczymy na kolejne Państwa odpisy !  Za zeszły rok podatkowy (2022) można odpisać 1,5 %  podatku na rzecz naszego przedszkola. Wystarczy w formularzu PIT podać:

  • numer wpisu do KRS (KRS 0000052078),
  • przekazywaną kwotę (w polu Wnioskowana kwota należy wpisać nie więcej niż 1,5 % należnego podatku po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Obliczanie 1,5% nie jest trudne – podatek należny fiskusowi należy podzielić przez 100, a następnie otrzymany wynik pomnożyć przez 1,5),
  • i cel (dla Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  i Specjalnymi w Skawinie),

a 1,5 % podatku zostanie przekazany naszej placówce.

Wszystkim zainteresowanym i wspierającym naszych przedszkolaków po raz kolejny serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

Skomentuj

Twój e-mail nie będzie publikowany